Registrace

10. ledna 2012 v 19:49

Vyplněné registrace se posílají na náš e-mail narutojunbi@seznam.cz k zhodnocení! Každý člen, zde začíná na hodnosti Genina!
Rozhodli jsme se, že registraci zmírníme na tolik, že i když to bude sebe víc krátké tak máte hodně velkou šanci být přijati. Jenom předem upozorňujeme: Tak jak nám to odešlete s chybami tak to mi hodíme na naše stránky!
NEŽ ZAČNETE PSÁT VAŠI MINULOST PŘEČTĚTE SI PŘÍBĚH O JUNBIM ZDE!


Jméno: Sem napište jméno a příjmení. Projashina aby se k sobě to jméno a příjmení hodilo. Měli by být nejlépe japonské
a aby se dalo vyslovit! Pište nejdříve příjmení a až potom křestní jméno! (Nechceme žádné české jméno!)
Přezdívka: Jakákoliv zdrobnělina, která by dávala smysl! Opět se musí dát vyslovit! (Nemusí být!)
Pohlaví: Jestli jste muž nebo žena. Žádný nevím, neurčitý a hermafrodit neberem!
Věk: Číslo a zato dopsat slovo 'let'..To je vám snad jasné ne? (Okolo 10 až 12 roku! Berte v úvahu, že začínáte jako genin!) (Pokud chcete můžete i napsat kolikátého jste se narodili. Nepište tam ale rok! ROK JE NEZNÁMÝ!)
Jméno Otce a Matky: Jména vaše, otce a matky by se k sobě měli hodit! Nemůže se matka jmenovat Karolína a otec Takeru a ještě k tomu přinejlepším (ironie) vy Miley.. Ať to jsou taky japonská jména a dávají smysl. Nebo když už nebudou japonská, tak alespoň stejným jazykem! Nechceme žádné české jméno!
Sourozenci: Viz. rodiče!
Klan: Jméno klanu.. VYMYŠLENÉ! Viz. Příběh světa! Žádné NARUTOVSKÉ KLANY! Chci aby to jméno klanu bylo určitě japonské! Pokud nejste v žádném klanu nebo ho prostě neznáte napište neznámý! Pokud budete mít klan vymyšlený, připište pár slov o něm!
Kekkei Genkai (KG): KG vašeho klanu (NÁZEV!). Když neznáte název klanu tak ani nebudete mít KG! Jelikož KG se dědí po klanech a pokud ani neznáte ten klan, tak prostě a jednoduše žádné KG mít nebudete! Je to možná trochu kruté, ale pokud ho jo budete mít musí to být nějak odůvodněno v příběhu.
Schopnosti KG: Sem se píše, co s tím KG umíte nebo jestli máte nějaké zvláštní schopnosti. Tady se to nebude moc přehánět! Žádný nesmyslné, neporazitelné KG tady vidět nechceme! Nehledáme totiž nejsilnějšího a nejlepšího ninju ale hledáme ty, co si chtějí zahrát!
Výchozí element: Napište jenom jeden! Buď: Voda, Oheň, Země, Vzduch a Blesk!
Techniky: Každý má na začátku dvě techniky! A to techniky třídy: D nebo C! (Nelze se naučit jednu techniku za den..) Techniky musí již existovat v normálním Narutu nebo aby byli klanové. Jenom upozorňuji, že jestli nebudou techniky dávat smysl ke klanu tak je neberu a budete se je muset najít nebo vymyslet nějaké, ketré by se k vašemu klanu hodily.
Povaha: Popište tady přesně svojí povahu! Povaha se nedá vypsat na jeden řádek. Nebojte se rozepsat. Každý má takové dvě osobnosti. Osobnost první je ta, který si na první pohled každý všimne. Druhá je taková jaký je váš ninja opravdový. Bylo by dobré taky uvést příklady co váš ninja dělá ráda a podobné. Usnadní to hraní! Zkuste tam tako trochu zapojit co má vaše postava ráda a co ne. Ale zase ať to není jenom to!
Příběh: Sem by to chtělo napsat vše od vašeho narození až po to kolik vám je teď. Chtělo by to třeba napsat co se dělo chvilku předtím než jste se narodili. Vše hezky rozepište a dejte si čas. Chtělo by to aby to mělo i nějakou délku. RPG je přeci o psaní a tady ukážete, co umíte! Nechť nás překvapíte.
Vzhled:
Vzhled se nově dělá na předpřipravený base. Vlasy i postoj je stejný jako u všech ostatních a pokud chce někdo speciální obrázek, musí být aktivní, vypomáhat apod. ;) Proto vyberte jeden ze vhledů () a doplňtě o ostatní informace.
- Barva vlasů
- Barva očí
- Oblečení (opravdu co do největšího detailu napsat i barvu!)
- Boty
- Různé ostatní znaky
- Zbytek

Zajímavost: Sem napište všechny možný zajímavost, které se nikam jinam nevešly, nehodily se nebo by byly navíc. Žádný přehánení!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Akiko KuraiTsuki Akiko KuraiTsuki | E-mail | Web | 8. června 2012 v 19:08 | Reagovat

Jméno: Kuraitsuki Hikaru
Přezdívka: Štěně (Koinu)
Pohlaví: Muž
Věk: 12let, datum narozenin: 23.11.
Jméno Otce a Matky: Neznámí
Sourozenci: Kuraitsuki Akiko
Klan: nezná nebo nemá
Kekkei Genkai (KG): Hikaru sice nezná svůj klan nebo původ, ale má Kekkei genkai. Vysvětlím to v příběhu.
KG: Hikaru má v sobě krev Modrého vlka. Tato krev v něm probouzí zvířecí instinkty. Zlepšuje mu rychlost a obratnost. Umožňuje mu pohybovat se ve stínech neslyšen a nepozorován. Ta krev ale má i své stinné stránky. Hikaru se pak může chovat až příliš jako zvíře. Může ho to ovládnout a nechat tryskat ven jeho potlačovaný vztek. Pozná se to tak, že mu zčernají oči. Pak je to otázka života a smrti. Vašeho života a smrti.
Schopnosti KG: Lehčí obratnost, rychlost a neslyšné pohybování. Na jeho vzhledu se projeví párem černých vlčích uší a ocasu. Zlepšuje to spíše taijutsu, nikoli ninjutsu.
Výchozí element: Voda
Techniky: Kuchiyose no jutsu (přivolání), Suirou no Jutsu (vodní vězení)
Povaha: Hikaru, jméno světlý se ale k němu moc nehodí. Na mnoho lidí působí tím temným a odtažitým dojmem. Možná to je i pravda. Hikaru je ale převážně tichý a mlčenlivý. To nejspíše způsobuje tu temnou auru kolem něj. Drží se od ostatních dál. Raději se skrývá v davu než aby byl středem pozornosti. Pak bývá nervózní a nejistý.
   Hikaru nemá moc lidských přátel. Získat si jeho důvěru trvá dlouho, ale stojí to za to. Štěně obětuje svůj život pro přítele kdykoliv a kdekoliv. Naopak se přátelí se zvířaty. Někteří lidé tvrdí, že rozumí jejich řeči. Kdo ví…
   Co ještě říci k vnějšímu popisu?  Štěně má tichý, příjemný hlas a pohled jeho modrých očí dokáže mnoho lidí vyděsit. Pohybuje se neslyšně a nebude žádná ostuda, když se mu vás podaří omylem vyděsit a překvapit. Nemyslí to zle, prostě je takový. Ale už s tím měl problémy, když ho pár lidí obvinilo ze šmírování. V jeho přítomnosti nejednomu ninjovi naskočí husí kůže a zježí se chlupy na zátylku.
   Tak a teď k popisu vnitřnímu. On si o sobě myslí že je naprosto obyčejný. Hrozně se bojí zrady a zklamní. Obzvláště ze své strany. Proto se drží dále od ostatních. Ve společnosti se cítí trapně a nemístně a nedokáže se toho pocitu zbavit. Ale jeho hlavní skrytá vlastnost je, že si nevěří. Má tak malou sebedůvěru, že by to nevystačilo ani na malou myš. Popravdě by raději žil v lese mezi zvířaty než ve vesnici mezi lidmi. Připadá si tam více jako doma.
   Hikaru se dokáže, navzdory své nejistotě, rozhodovat v krizových situací správně a rychle. Dokáže tak vymyslet taktiku a vyhrává souboje většinou kvůli tomu. Ale vždy si nechává něco v záloze. Nikdy na souboj nevypotřebuje naprosto vše co má. Tyto „zásoby“ se dají v krizových situací využít v jeho prospěch, neboť je protivník už nečeká.
   Štěně má rád svou sestru dvojče Akiko a vždy jí chránil. Tedy do té doby, dokud to bylo potřeba. Akiko (Kotě) se teď o sebe dokáže více než jen postarat sama. Ale jejich cesty se rozešli.
   Teď přejdeme k věcem, které má Hikaru rád. Jeho oblíbená barva je tmavě modrá a fialová. Oblíbené zvíře je panter a vlk. Jeho nejoblíbenější období je bouřka nebo alespoň déšť. A samozřejmě noc.  Štěně sice rád zpívá ale nikdy si nedovolí zpívat před někým, dokonce ani před Akiko. Jinak rád čte, plave, kreslí a trénuje. Z jídla má nejraději čokoládu, ale jen trochu. Nemá rád teplo. Špatně se mu v něm přemýšlí. Proto má raději zimu.
   Tak toto je Hikaru.
Příběh: Byla tmavá, vlhká noc. Měsíc byl zrovna v novu a jediné světlo které osvěcovalo krajinu byly hvězdy. Náš děj se měl odehrávat v tmavém lese, asi 5mil vzdáleném od nejbližší vesničky. Mezi stromy, na trávě mokré od rosy, ležel malý uzlíček. Vlastně dva malé uzlíčky. Hýbaly se, ale jen trochu. V tmavé látce tam ležela dvě lidská mláďata. Dívaly se svýma tmavě modrýma očima kolem sebe a jakoby bezhlasně volaly o pomoc. Ale i když byly sami v strašidelném lese, neplakali. Nebrečeli ani když se v křoví blízko nich něco pohnulo. Ani když se jich dotkl tmavý vlhký čumák a ani když ta vlčice vzala do zubů látku, v které byly zabalené, a odtáhla je ke své smečce. To byl začátek jejich života. Smečka se o ně starala jako o vlastní. Ale jako o vlastní vlčata. Nedokázali se o ně postarat dál a tak Surin, vlčice která je našla a kojila, je jednoho dne odtáhla do blízké vesnice.
   V té vesnici se o neznámé vlčí děti postarali a vychovaly je. A tak Akiko a Hikaru vyrostli a naučili se všemu potřebnému pro lidský život a život ninji. Ta vesnice se jmenovala Kusagakure no Sato, neboli vesnice skrytá v trávě. Byla to jedna z ninjovských vesnic. Ale přesto nikdy nebyli právoplatnými členy. Jako sirotci byli utlačováni  a zanedbáváni. Museli se o sebe postarat sami. A tak rostli a rostli. Na své 11nácté narozeniny se ale museli rozloučit a každý z vlčích sourozenců se vydali svou cestou. Byli silní, dokázali se o sebe postarat, přesto to bylo poprvé kdy byly od sebe rozděleni. Dobrovolně. Akiko se vydala směrem na sever, ale cesta našeho Hikariho vedla na východ. Celý rok se toulal sám, občas ve společnosti zvířat. Než došel do jedné malé vesničky. Docházeli mu zásoby, proto tam chtěl někde přespat a dokoupit je. Tedy spíše odpracovat.
   Půlnoc ho zastihla na procházce kolem vesnice. Nějak nemohl usnout a noc byla krásně chladní s měsícem v úplňku. Najednou ale uviděl pod stromem kousek od něj pohyb. Ve tmě nebylo skoro vůbec možné rozeznat co to je. Když ale postava vylezla do světla měsíce, Hikaru o krok ucouvl. Byl to vysoký muž, celý v černém. A pak… pak byla tma.
   Když Hikaru otevřel oči, zjistil že leží na hladivé trávě v lese. Zmateně se posadil a rozhlédl se kolem. Bylo to tu jiné, i jinak to tu vonělo. Nevěda co má dělat se vydal po zvuku. V dáli totiž slyšel hluk města. A kde je hluk, jsou i lidé. A kde jsou lidé, jsou odpovědi…
Vzhled:
-Muž - střední
- Barva vlasů - Černá
- Barva očí – Tmavě modrá
- Oblečení – Černé tříštvrťáky, černá úzká mikina s krátkými rukávy a hlubokou kapucí, tmavě modrá  stuha zavázaná v pase (zavázaná v zadu), černé bezprsté rukavice vysoké až k loktům, černý šátek kolem krku (který jde podle příležitosti přetáhnout přes nos a ústa).
- Boty - černé, spíše to jsou „ponožky“ s měkkou podrážkou která kryje stopy a zvuky při plížení.
- Různé ostatní znaky – Pod rukavicí má na levém předloktí tři jizvy, jako po spáru.
- Zbytek: ---

Zajímavost: Hikaru má velmi dobrý vztah k zvířatům a oni k němu. Vyzná se v bylinkářství a v léčení.

2 HiTomi-chan HiTomi-chan | 27. července 2012 v 14:18 | Reagovat

Jméno: Tareshi Hitomi
Pohlaví: Žena
Věk: 11 let; 25. 7.
Jméno Otce a Matky: Tareshi Hiroki a Miharu
Sourozenci: O 5 let mladší sestra Arichi.
Klan: Tareshi; Klan specializující se na vzdušné techniky.
Kekkei Genkai: Bahuka (Což znamená ,nebe')
KG schopnosti: Kekkei Genkai klanu Tareshi umožňuje geniální ovládání vzduchu. Všichni vlastníci KG mají stříbrno- modré oči, pokud se u nich neprojeví jsou jejich oči převážně bledě modré.
Výchozí element: Vzduch.
Techniky: Fuuton: Kamikaze (Živel vítr: Božský vítr), Fuuton: Kaze no Yaiba (Živel vítr: Větrné ostří)
Povaha: Je pořádně tvrdohlavá a drzá. Často říká věci, kterých později lituje. Strašně nepořádná a upovídaná. Je taky hádavá, a i když zjistí, že nemá pravdu, tak to buď nějak zakecá, nebo si stojí za tím, že pravda je na její straně. Jde jí těžko udržet vážná tvář. Pokud nemá někoho ráda, dává to dost jasně najevo. Pro své přátelé by se i někdy rozdala. Není radno ji budit. Po většinu času je líná, ale umí být i pořádně akční.
Příběh: Žije se svými rodiči a mladší sestrou v Konoze, protože potom co se Hitomin otec oženil s její matkou, která nebyla součástí klanu, je vyhostili. Potom co jejího otce vyhostili z klanu darovala mu jeho babička tajný svitek se zakázanou technikou klanu. Jejich klan je v horách a je velmi obtížné se tam dostat. Z celé rodiny vlastní KG jen Hitomi. Jejího otce to přeskočilo, sestra ho taky nemá a její matka není součástí klanu. Všechny děti podstupují už v ranném děství tvrdý tréning, včetně Hitomi, která ho podstpuje pod vedením svého otce. Tréning je sice tvrdý, ale ona ví, že pokud chce být silná kunoichi, musí pořádně trénovat.
Vzhled: Žena > Střední...
- Barva vlasů: Tmavě hnědá
- Barva očí: stříbrno- modré
- Oblečení světlé triko na ramínkách barvy šedo-modré, výstřich vyplněný síťovinou, k tomu uplé černé kalhoty.
- Boty; vysoké černé, pod kolena s tajnou kasou na pravé noze.
- Různé: čelenku má připevněnou na tričku kolem pasu. Na krku má stříbrný přívešek.

3 Tadashi Aoiro Tadashi Aoiro | 22. srpna 2012 v 19:55 | Reagovat

Jmeno: Tadashi Přijmení: Aoiro
Přezdívka: King Kinston
Pohlaví: Muž
Věk: 13 Let
Otec: Minato Aoiro (Namikaze) Matka: Akira Aoiro
Sestra: Asami Aoiro
Element: Ohen
Technika: Vodní výr, Ohnivovodní drak
Povaha: Milý, Vtipný, Zlobivý
Příběh Ne prosím
Vzhled Muž>Kratké Vlasy
Vlasy: Hnědé neboli Špinavej Blondak
Oči: Modré
Boty: Ruzné
Oblečení Ružne

4 Ayame Takehiko Ayame Takehiko | 31. srpna 2012 v 19:49 | Reagovat

Jméno: Ayame Takehiko
Přezdívka:Hadí žena
         (Kyokugei-shi-曲芸師)
Pohlaví:Žena
Věk:12 let
Otec: Ayame Takeru
Matka: Ayame Yumi
Bratr: Ayame Tsuyoshi
Sestra: Ayame Yasu
Element: Blesk
Technika:Sen'eitajashu- mnoho skrytých stínových rukou hada,
Kuchiyose no jutsu- přivolaní
Klan: Tento Klan se specializuje
      na bleskové techniky a na
      hadí techniky.
KG: Takehiko sdědila KG které se v Klanu
    Ayame dědí každých 15 let. Toto        
    Kekkei Genkai zdědil klan Ayame
    po pra pra pra babičce Yoshi
    která byla praprapra babičkou          
    Takehiko. Toto Kekkei Genkai Yoshi      
    získala od obrovského hada Mandy  
    ( ano to je ten had co ho přivolával
      Orochimaru ). Toto Kekkei Genkai
    se nazývá Tisíc bleskových              
    jedovatých ptáků ).
Povaha: Takehiko - zdravé moudré dítě; udatné moudré dítě se z jedné části k této dívce hodí a to že je moudrá ale ta druhá část se k ní moc nehodí a to že je    zdravé dítě. Takehiko totiž trpí nemocí kterou zpusibolo její KG. Krev Takehiko je otrávená jedem Mandy ale na ní to působí tak že dostává křeče do celého těla. Když se hodně stresuje tak tyto křeče dostává.Tyto křeče jsou velmi bolestivé. Její krev nemá červenou barvu ale takovou hodně tmavě modrou. Ale teď už k její povaze. Takehiko na ostatní působí velmi tajemě. Je hrozně odtažitá,   a mlčenlivá. Ve společnosti se cítí trapně a tak radši bývá ráda sama.
Příběh:Než se Takehiko narodila mezi Klanem Ayame a Klanem Tokutaro vznikaly zpory.Tokutaro Tomiko ( vůdce klanu )
se snažil dokázat že jeho klan je silnějši než Klan Ayame  a tak jednoho  dne Klan Tokutaro vyhlásil Klanu Ayame válku. Dopadlo to tak že Klan Tokutaro vyhladil Klan Ayame a přežil jenom 4 lidi kterým se podařilo uniknout. Byl to jeden mladý dospělí muž mohlo mu být tak   28 jeho o 4 roky mladší těhotná manželka  a jejich dvě malé děti chlapec kterému bylo asi 4 roky a jeho o 2 roky mladší sestřička. Tato rodina utekla do Konohy a tam se snažila najít ukryt kde by mohly přežit. Hokage ( tehdy to byl Minato Namikaze ) jim pomohl a nechal je     v Konoze. Za 2 měsíce se té ženě narodila holčička ano byla to Takehiko. Její rodiče jí o jejím klanu nic neřekli a neřekli jí ani o tom co se stalo s jejich klanem. A tak malá Takehiko vyrůstala ve lžích. A těmto lžím i uvěřila. Její rodiče a její starší sourozenci jí ujišťovali že se také narodily v Konoze. A  tak Takehiko vyrůstala v Konoze. Její rodiče jí dali na ninja Akademii kterou bez problému vyšla a nyní je s ní výborný genin.
Vzhled:
Žena- Dlouhé
Barva vlasů- Černá
Oblečení- černé kožené kimono se stříbrnými hady ( vždy dva hadi se kříží    na vzájem), kolem pasu stříbrný pás.
Boty- Černé kožené vysoké až pod kolena na vysokém podpadku
Na rukou má černé bezprsté rukavice až po zápěstí.
Různé:
Na pravém zápěstí pod rukavicí má jizvu ve znamení velkého hada kterému z pusy šlehají blesky
Na krku má  stříbrný přívěšek hada
Jo abych nezapoměla má žluté hadí oči.
Zajímavost: Takehiko má velmi dobrý vztah k hadům a oni k ní někteří lidé z Konohy říkají že rozumí jejich řeči a že dokáže  mluvit jejich řečí. Takehiko má také bílou kůži a prodlužovací jazyk. Dokáže se také z části nebo zcela proměnit v hada. Typycký znak kterým sedá poznat že se z části proměnila v hada je to že se její prodlužovací jazyk  rozdvojil ( tak jako ho mají hadi ) jinak to nejde ani poznat.

5 smajjloš smajjloš | Web | 24. září 2012 v 7:38 | Reagovat

jméno: Gure Raindo
přezdívka: Gui
pohlaví: chlapec
věk: 11 let
otec/matka: Furasshu/Mizu
sourozenci: Kasai (sestra 6let)
klan: Okami Ichizokium
KG: Umarek Awari
schopnost KG: Členové tohoto klanu dědí převtělení do zvířete, přesněji do vlka. Nevýhoda KG je že vlk může plně převzít kontrolu nad člověkem a uvěznit ho ve vlku. Ninja má, ale větší sílu a vytrvalost.
element: země
techniky: Kage Bunshin no Jutsu, Tajuu Kage Bunshin no Jutsu
povaha:
Gure se dokáže chovat tak jak chce, je hodně převářející a upovídaný. Ovšem jeho základními povahovými rysy jsou občastná lenost, ukecanost, choleričnost a poučování. Tím pádem hodně ostatní poučuje každou malou prokotinu co někdo udělá. Je taky hodně škodolibý a naivní. Ve společnosti se musí ukázat a upozornit na sebe. Je to rozený blonďák, takže je často přihlouplý a poučuje špatně a snaží se všechny dostat na svoji stranu když je potřeba. Tvrdohlavost, ano to je něco co u něho až moc přebývá. On je to prostě šílený, jedenáctiletý chlapec co nedokáže zavřít pusu.
přběh:
Krátce před narozením Gureho se jeho klan dostal do potíží. Byli nuceni opustit svoji dosavadní území a přestěhovat se do hor. Tam se hned ten samý den narodil blonďatý, ukřičený prcek Gure. Otec Gureho byl mladší bratr vůdce jejich klanu a Gureho strýc ho měl skoro raději než jeho vlastní otec. Furasshu, jeho matka po krátké době zemřela na vážnou nemoc. Vyrůstal tedy v horách se svým otcem. První rok byl ještě velmi tichý a moc nemluvil, moc se mu nevěnovali. Jedna žena, stará jako jeho otec jménem Yuko se začala o Gureho starat, jeho otec to sledoval v povzdálí, jelikož pořád byl na cestách a doma se ukazoval málo kdy. Gure začal být výchovou Yuko upovýdaný a hyperaktivní. Guremu byli tři roky a Yuko začala žít s jeho otcem který začínal být častěji doma. Gure neměl přátelé, ale často se sám toulal v horách. Byla noc a Gure uslyšel zavytí vlků. Utekl z domu a šel za tím vytím a dostal se k vlčí smečce. Smečka ho hned zareagovala, ale neplánovala zautočit, jenom ho neznali a chtěli ho výstražně pokousat. Gurův otec ho, ale sledoval a přistoupil k vlkům kteří ho už znali. Klan žil s vlky v míru, byli to jejich posvátná zvířata. Gure vlky miloval, miluje a milovat bude. Asi v pěti letech měla Yuko dceru s Mizum, jmenovala se Kasai. Začali se věnovat jenom ji! A to i otec, ani Gureho si tolik nevšímal za celý život. Potom bylo Guremu 11 let a stal se Geninem.
vzhled:
Gure má krátké špinavoblonďaté vlasy a snědou plěť. Má lehkou oční vadu. Jedno oko má azurově modré a druhé lehce nazelenalé. Nosí modré tričko, které má stejnou barvu jako nebe. Na tričku má znak rovnoáhy, Ying Yang. Triko nemá ani krátký, ani dlouhý rukáv, má ho nějak po lokty. Na krku má příěsek s nefritovým kamínkem (nefritová barva). Na levé ruce má kožený náramek. (Jako se nosívali ve středověku, utahovací na provázky). Kalhoty jsou šedé, tříčtvrteční, na jejich boku má dvě kapsy a kalhoty se utahují na provázky, které má vždy zavázané v kličku. Nosí typické hnědé sandály.

6 Deidei Deidei | 25. listopadu 2012 v 15:05 | Reagovat

jméno: Mei Ritsu
Přezdívka: Nebeská dívka
pohlaví:Žena
věk:12 let
otec: Mei Toshiro
matka: Mei Rin
bratr: Mei Yuri je o 6 let starší
klan: Neberis kon
KG:rinekin
schopnost KG: Členové tohoto klanu dědí schopnost: rychlost blesku a smrtící nebe .Členové tohoto klanu má jí zelené oči .Podle ,kterých poznáte ,že patří do tohohle klanu,ovšem může se to poznat i podle botu ,které jsou na patě zakončené špičkou.
nevýhoda KG je ,že příliš dlouhé používání těchto očních technik ,může člen klanu ztratit zrak.
element:vzduch
techniky: Tajuu Kage Bunshin no Jutsu ,Kuchiyose no jutsu
povaha: Ritsu je inteligentní.nadaná.veselá dívka ,která je i naivní a někdy se chová více jako kluk.Má ovšem velmi laskavou povahu díky,které si dokáže vydobyt srdce každého kluka.Ovšem není lehké se k ní přiblížit ,protože velmi rada cestuje, jednou jí potká ,pak se s ní zase rozloučí. Ritsu je spravedlivá dívká.
příběh:Ještě než se Ritsu. Tak se chystala válka na její klan,ovšem Ritčin bratr Mei Yuri je velmi talentovaný a dokázal ,tak trochu dopředu vytušit co má kdo za luben. Tuto schopnost má jí z klanů jen a pouze Chuninove,kteří jsou výjmeční. Netrvalo dlouho a to s tou válkou bylo vyřešené, ovšem existovalo plno klanu,které by nejradši klan Neberius kon zničilo. Ritsu se narodila .To bylo radostí.Když bylo Ritsu pět let,tak ji bratr řekl ,že musí jít velmi daleko na misi a ,že má na něj počkat.a od té doby Ritsu čekala a čekala a zase čekala.Když Ritsu bylo dvanáct let ta si řekla ,že bude trénovat a jednoho dne bratra zachrání nebo najde a přivede zpět .Takový cíl a sen si Ritsu jakož to  
členka klanu Neberius kon, dědička Rinekinu a dcera otce vůdce klanu Mei Toshira a své matky Mei Rin dala.
vzhled
Ritsu má dlouhé vlasy tmavě hnědé barvy a je světlé pleti.Barvu očí má zelenou.Má speciálně upravené šaty na pohyb .Šaty jsou trojbarevné, barva jakoby trička je modrošedá,pruh kolem pasu je černý a taková střední sukně je tmavě zelena. Černý rukáv s třemi bílými pruhy je dlouhý po lokty na obou rukou. Má bíle obvazy na pravé i levé noze nahoře na stehně.Taky má černobíle podkolenky na pravé i levé noze.Její boty jsou na patě zakončené špičkou a prsty jdou vidět.A má černý plášť ,který je dlouhý až po její kolena a uprostřed pláště je díra do takového trojúhelníku.

zajimavost
je ,že Ritsu má na levé ruce na rameni znak meče směrem k loktu. Nejspíše dostala pečeť od bratra ,když byla mala.Tato pečeť ji umožní ,že když je v nebezpečí ,tak kolem ni se vytvoří elektrické pole.A svou přezdívku  dostala podle toho ,že pořad mluví o nebi a pozoruje často oblohu .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama