Kazasse Akemi

1. dubna 2012 v 18:55 |  Nerozdělení

Kazasse Akemi


Přezdívka: Ami
Pohlaví: Dívka
Věk: 10 let
Jméno Otce a Matky: Otec - Kaoru Kazasse, matka - Manami Kazasse
Sourozenci: Sestra - Yui Kazasse, bratr - Toshiro Kazasse
Klan: Kazasse - neznámý klan, jenž se vyvíjel stranou od ostatních. Členové se skoro vůbec nestýkali s okolím a je díky tomu pro ně těžké mluvit s cizími lidmi.
Kekkei Genkai (KG): Ryouketsu - Pohlcení temnotou.
Schopnosti KG: Vlastník tohoto kekkei genkai na sebe může přivolat temnotu a proměnit se tak v neskutečně silného démona šířícího kolem sebe jen smrt a zkázu. Problémem je, že ryouketsu své uživatele nutí vstupovat do největších hlubin temnoty, což se na nich samozřejmě znatelně odráží. Mimo jiné je velmi těžké ubránit se zlu, jež s tímto kekkei genkai souvisí. Jeho vlastníkům neustále hrozí, že se během užívání moci temnoty nedokážou vrátit do své lidské podoby. Po použití schopnosti a následné (zdařilé) přeměně zpátky ztrácejí vědomí a jsou ještě na další dva dny naprosto nepoužitelní.
Výchozí element: Země
Povaha: Akemi je poměrně uzavřená a moc toho nenamluví. Na tváři má neustále odměřený, emoce neukazující výraz. Nepamatuje si, kdy se naposledy usmívala, natož pak smála. Snad to ani neumí… Neznamená to však, že by se nedokázala bavit. Jen pro to nikdy neměla podmínky a je klidně možné, že se jí jednou povede na své tváři vyloudit šťastný výraz. Stejně jako většina z klanu trpí bolestmi hlavy. Nejspíš je to způsobeno jejich úzkým propojením s temnotou. Akemi mimo jiné slyší a občas i vidí věci za hranicemi naší reality. Nejspíš za to může také kekkei genkai. Ale je dost možné, že dívka trpí schizofrenií či jinou psychickou poruchou… O svých problémech s nikým nehovoří, a tudíž nikdo neví, co se jí odehrává hlavě. V klanu je divné chování normální a nikdo z rodiny se nad případnými zvláštnostmi jejích činů nikdy nepozastavoval.
Příběh: Akemi se narodila jedné nepřívětivé noci v klanu Kazasse jako jeden z dalších přírůstků do rodiny a ani samotné její narození neprovázelo nic neuvěřitelného. Porod byl rychlý bez zbytečných komplikací. Jakmile trochu povyrostla, začala spolu s několika dalšími dětmi trénovat své schopnosti. Její rod se vždy věnoval zlepšování všech pěti smyslů, ale hlavně zraku a sluchu, což jsou dle jeho přesvědčení dvě nejdůležitější schopnosti, jež lidé dostali od samotné přírody. Dále se zde dbalo na rozvíjení tichého pohybu. Dívky i kluci se učili plížení, aniž by je někdo zpozoroval a budovali přitom své reflexy potřebné pro včasné reakce. Umění skrývat se ve stínech a přitom nebýt spatřen není jen o tom být potichu. Člověk potřebuje vědět, jak splynout s okolím a hlavně musí rychle zareagovat, pokud mu hrozí odhalení. Proto je trénink této schopnosti v klanu Kazasse velmi uznávaný a mnohdy i velmi náročný. Ty, co dělají příliš chyb, čekají kruté testy. I když víceméně vzato…poměrně brutálně se zde řešila většina provinění vůči rodu. Občasná smrt někoho z členů klanu se tu jevila jako něco zcela běžného. Lidé to brali vždy s chladnokrevností, jež by snad cizincům mohla nahánět hrůzu. Z tohoto popisu je jasné, že dětství Akemi nebylo zrovna lehké. Ovšem nemůžeme ho označit ani za strašné a myslet si, jaká je to nebohá chudinka. Ona na ty poměry byla zvyklá, protože v nich žila odmala. Jí nic ze zmíněných věcí nepřišlo špatné a určitě to v ní nevyvolávalo žádné prapodivné mindráky. Ano, rozhodně se jí styl výchovy odrážel na povaze, ale ne takovým způsobem, jaký může někoho napadnout.
Zajímavost: Nevyznává žádné náboženství, jelikož se její klan doposud nerozhodl, které je to správné.
~~~~~
> Síla - ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆//0%
> Rychlost - ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆//0%
> Chakra - ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆//0%
> Obratnost - ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆//0%
> Inteligence - ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆//0%
__________________________________________________
> Živel Doton -//2 techniky
__________________________________________________
> Shunshin no Jutsu - Technika problesknutí//
> Soushouryu - Vyvolání dvojitých draků//
__________________________________________________
> Mince: 0 M
> Země: ×
> Postavení: Genin//jednoduché mise typu D a C
> Počet misí: 0 zúčastněných; 0 přihlášených
> Počet akcí: 0 zúčastněných
> Hlavní zbraň: ×
> Vybavení: Balík kunaiů//měsíc; Balík shurikenů//měsíc; Balík výbušných lístků//měsíc
> Kuchiyose: ×
> Zvíře: ×
~~~~~
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 methos methos | 2. dubna 2012 v 12:42 | Reagovat

slintam xD :-D

2 Amanda Amanda | 14. dubna 2012 v 8:55 | Reagovat

Ahoj máš moc hezkou postavu jak má v ruce tu masku.
Jak má bílí vlasy to jí úplně rozzářilo.
Má krásné šaty.
A takové krásné jměno Kazasse Akemi.
Máš moc velkou fantazii.
Jo má všechno nadherné.
Jóóóóó je to super jsi naprostý génius.
JÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Od Amandy!!!!!!!!! :D :-D :-P :-)

3 superla-san superla-san | Web | 20. dubna 2012 v 20:28 | Reagovat

[2]:to máš pravdu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama