Kioshi Akirawa

9. dubna 2012 v 13:44 |  Nerozdělení

Kioshi Akirawa


Přezdívka: Kira-chan - Aki
Pohlaví: Žena
Věk: 12 let, Genin
Jméno: Otec > Kioshi Itami - matka > Kioshi Akiko
Sourozenci: Nemá
Klan: Klan Kioshi - Tento klan byl založen již při zakládání vesnic. Prvním vůdcem klanu byl Mareo Kioshi, který jako první objevil sílu oční techniky Ryogan. Spolu se svou manželkou, tuto techniku zdokonalovali, a vytvářeli nové tváře klanu. Přičemž se celý klan rozrostl. Jen někteří ovládl tuto silnou techniku, a když ano, trvalo několik let, než se ji naučili používat. Klan dostal svou část půdy kde žil. Když Mareo zemřel, novým vůdcem se stal jeho syn Masuyo Kioshi. Ten uzavřel spojenectví s velice v té době silným klanem Nagano. Když nastala první válka ninjů, padlo za oběť mnoho členů obou klanů, tudíž se jejich počet snížil na minimum. Když válka skončila klan se dal opět dohromady, a přežili i dvě další války. Při třetí padl za oběť Masuyo a vůdcem klanu se stal Kioshi Itami po boku se svou manželkou Kioshi Akiko. Členové klanu mají obvykle světle modré vlasy, případně tmavě modré. Oči pozvolna stejné barvy jako vlasy, nebo rudé, 'hadí oči' což znamená že mají Kekkei Genkai Ryogan. Pod očima se jim rýsují zvláštní znaky, každý má jiný, nikdo nemá stejný.
Kekkei Genkai: Ryogan (Doujutsu)
Schopnosti KG: Ryogan, je oční technika. Nositeli této techniky se říká, že má hadí oko. Jeho zrak je zbystřený, vidí chakru protivníka, díky čemuž pozná kolik jí má. Velká mrštnost a obratnost. Cítí vzdálené pachy, a podle otřesů v zemi pozná co se za nepřítele blíží, zda-li zvíře či člověk, a jejich počet, zaokrouhlený. Tato technika má však i svojí nevýhodu, když máte Ryogan, přicházíte o sluch. Avšak pouze když je Ryogan aktivovaný. Časem, při nadměrném používání, jeho nositele tato technika obere o čich.
Výchozí element: Oheň
Povaha:Akirawa je milá dívka, ráda pomáhá a je velice ochotná. Na první pohled se zdá být jako 'šašek' teamu. Ale tomu tak není doopravdy je i krutá, nemá slitování a když dojde na boj, nemilosrdná. Na lidi co se jí nelíbí je zlá, dělá naschváli a vše pro to, aby jim jakkoliv uškodila. Naopak lidi které má ráda, vždy pomůže. Ať už v jakékoliv situaci. Například pro svou sestru by i umřela, všichni sourozenci se škádlí a jsou na sebe ošklivý. Ony ne, ba opačně rády se spolu baví, ať je to o čem chce. Akirawa nesnáší namyšlené lidi, i když sama by se dala přirovnat k arogantním. Nesnáší lháře a pokrytce. Ze zvířecího světa nemá v oblibě pavouky a naopak miluje hady a ptáky. Její oblíbené jídlo je rámen a dango. Nemá ráda natto. Velice často se učí, aby se co nejvíce zdokonalila v technikách. Pokouší ze sebe vycvičit lékařského ninju, ale její sensei jí předpokládá spíše do boje na blízko.
Příběh: Temná noc, doprovázená vlčím vytím a sovím houkáním. Modro-vlasá žena, ležíc na kusu potrhané deky, s těžkým dechem, mačkala ruku svého manžela. O něco mladší rudo-vlasá žena klečela na zemi a rozdávala jí pokyny. Ještě několik bolestných výkřiků a žena s oddechem začala povolovat stisk dlaně manžela. Lesem se rozlehl dětský pláč. Se slzami v očích Akiko vzala do náruče malí uzlíček s modrým chmýřím na hlavě. Na tváři se jí vykouzlil úsměv a palcem přejela po baculaté tvářičce toho maličkého stvoření. Jedna slza jí sklouzla po tváři dolů a podala holčičku do náruče Itamiho. "Akirawa" Zasmál se, a dával se do té tvářičky.
*časový posun 7 let* - Za tu dobu, co se Akirawa narodila, se život v klanu změnil. Akirawa způsobovala rozruch snad všude, její hyperaktivní povaha ji nutila rozdávat úsměv do všech stran, ale mělo to i své nevýhody, drzost a chuť ničit. Hodně vesničanů si stěžovalo, že Akirawa je chodící vichřice co vše zničí. Když však nadešel čas, nastoupit na ninja Akademii, stala se z ní vzorná žačka, která pilně studovala a snažila se zdokonalit. V 10letech jí jedno oko prudce zrudlo a vytvořilo se jí 'hadí oko', všichni nad tím žasli, za celou historii klanu, se nestalo že by někdo měl jen jedno oko ve kterém probudí celkově Ryogan. Akirawa byla středem zájmu, všichni se snažili přijít na to, co to má znamenat. Jenže ona nedovolila aby na ní zkoušeli pokusy a jiné jejímu tělu, či zraku škodící látky. Stala se členkou teamu který vedl 26letý Jounnin Naiko Ryuu. Její dva společníci byli Kitsumo Daiki a Hotaka Kado. Akirawa se na Junbiho dostala díky svému sokolovy, na kterém se byla proletět. Byla to jen shoda náhod že na tento ostrov narazila, ale zalíbilo se jí tam a tak tam zůstala.
Zajímavost: -
~~~~~
> Síla - ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆//0%
> Rychlost - ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆//0%
> Chakra - ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆//0%
> Obratnost - ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆//0%
> Inteligence - ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆//0%
__________________________________________________
> Živel Katon -//2 techniky
__________________________________________________
> Kage Shuriken no Jutsu - ×//
> Katon: Housenka no Jutsu - ×//
__________________________________________________
> Mince: 0 M
> Země: ×
> Postavení: Genin//jednoduché mise typu D a C
> Počet misí: 0 zúčastněných; 0 přihlášených
> Počet akcí: 0 zúčastněných
> Hlavní zbraň: ×
> Vybavení: Balík kunaiů//měsíc; Balík shurikenů//měsíc; Balík výbušných lístků//měsíc
> Kuchiyose: ×
> Zvíře: ×
~~~~~
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 WaclawX WaclawX | E-mail | 17. ledna 2017 v 15:34 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na naruto-junbi.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama