Leiko Yakumi

6. dubna 2012 v 23:19 |  Nerozdělení

Leiko Yakumi


Přezdívka: Leiko
Pohlaví: Žena
Věk: 12 let
Jméno otce a matky: Ryuu a Yuri Yakumi
Sourozenci: Ryo Yakumi
Klan: Yakumi
Kekkei Genkai: Katogan (Doujutsu)
Schopnosti KG: Zlepšení všech smyslů, schopnost dostat protivníka do genjutsu.
Výchozí element: Blesk
Povaha: Milá, usměvavá, ovšem nelítostná. Přede všemi, zábavná osobnost, opak je však pravdou. Doopravdy je velice tichá a zamlklá, arogantní, a krutá. Ráda se prochází, a nesnáší lidi, co jí ruší s nesmyslnými otázkami. Nesnáší sladkosti, a ramen. Jinak ráda procvičuje techniky, zkrátka ráda trénuje, co se dá, aby byla silnější.
Příběh:Ve dne 23.července, se v místní nemocnicí rozléhal křik. V pokoji číslo 239, ležela na zeleně povlečeném povlečení žena jménem Yuri Yakumi, pevně svírala dlaň svého manžela křestním jménem Ryuu. Ještě několik hlasitých výkřiků, a doktor s úsměvem prohlásil, že je to holčička. Se slzami v očích, si vzala Yuri do náruče malí uzlíček, s černým chmýřím na hlavičce a podivným znakem na maličkém bříšku.
Po této noci, už nebylo nic, jako dříve. Drobná černovlasá dívenka trénovala se svým starším bratrem, a jejich modrooký otec se zářivě usmíval. Leiko kráčela bok po boku s Ryem, a společně se smáli. Dnes, měla totiž Leiko narozeniny, slaví 10let. Byla už Chuunin, studovala pilně, jelikož chtěla být stejně dobrá jako její o 3 roky starší bratr Ryo. Ten už byl Jounin, a velel svému týmu. Dostala mnoho dárků, hlavně od jejích nejlepších kamarádek Makoto a Ito. Dnešek nemohl být lepší, pak se to ale zvrtlo. Do domu vtrhlo několik ninju, a katánama se oháněli po všem, co se hýbe. Leiko vytvořila Kage Bunshin no jutsu, které zaútočilo, a sama se šla schovat k sobě do pokoje, pořádně se tam zabarikádovala, pak si ale vzpomněla na rodiče a bratra. Uslyšela křik matky, se strachem v očích otevřela dveře a rozhlédla se po chodbě. Uviděla Rya který bezhlavě běhá od dveří ke dveřím a křičí její jméno. "Ryo" křikla a běžela k němu. On ji jen chytl a společně se přemístili. Zamrkala když se objevili přímo uprostřed města. Ryo ji chytl za paži a táhl do místní čajovny, sedli si přímo do rohu, a on jí vše vysvětlil. Nemohla tomu uvěřit, šli po ní? Proč? A rodiče ji bezhlavě chránili díky čemuž zemřeli? Jak to, že rodiče zabili ale Ryo přežil? Měla tolik otázek, a všechny jí byli zodpovězeny. Šli po ní, jelikož měla jistý znak na břiše, který když se spojí s medailonem, vytvoří ničivou zbraň. Ano, rodiče zemřeli. A Ryo přežil, jen díky své technice. Bylo toho trochu moc, ale rozhodli se přestěhovat do jiné země. Už to je 5let od smrti rodičů, Leiko a Ryo, stále hledají vrahy, a zdokonalují své schopnosti, momentálně jsou hledanými ninji, jelikož zabili mnoho lidí. Vždy v domněnce, že jsou to ti vrazi, ovšem nikdy to nebyli oni. Ještě dodnes je společně hledají.
Zajímavost: -
~~~~~
> Síla - ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆//0%
> Rychlost - ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆//0%
> Chakra - ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆//0%
> Obratnost - ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆//0%
> Inteligence - ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆//0%
__________________________________________________
> Živel Raiton -//2 techniky
__________________________________________________
> Kagebunshin no jutsu - technika stínových klonů//
> Shuriken jutsu - ×//
__________________________________________________
> Mince: 0 M
> Země: ×
> Postavení: Genin//jednoduché mise typu D a C
> Počet misí: 0 zúčastněných; 0 přihlášených
> Počet akcí: 0 zúčastněných
> Hlavní zbraň: ×
> Vybavení: Balík kunaiů//měsíc; Balík shurikenů//měsíc; Balík výbušných lístků//měsíc
> Kuchiyose: ×
> Zvíře: ×
~~~~~
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mrs.Bonnie Mrs.Bonnie | Web | 6. dubna 2012 v 23:26 | Reagovat

krásny blog :)

2 Tayuja Tayuja | E-mail | Web | 31. srpna 2012 v 17:30 | Reagovat

Má tady málo věcí!!!!!!!!!!!!!!!!! :-(  ;-)  8-O  :-?  :-x  :-|  :-!  ???  [:tired:]  O_O

3 kirali kirali | Web | 28. října 2012 v 16:09 | Reagovat

jo máš tady málo věcí přidej tadi něco

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama