Takeda Aiko

4. dubna 2012 v 22:58 |  Nerozdělení

Takeda Aiko


Přezdívka: Aiko
Pohlaví: Muž
Věk: 12 let
Jméno otce a matky: otec: Takeda Rinji, matka: Takeda Miko
Sourozenci: čtyřletá sestra Yuu
Klan: Takeda. Takeda klan byl založen legendárním lučišníkem Takedou Motočikou. Býval to velice respektovaný a silný klan a jeho členové patřily mezi nejlepší lučišníky na světe. Díky tomu hráli členové tohoto klanu důležitou roli v mnoha bitvách. ne každý z klanu však dokázal probudit kekkei genkai awimorozu, které uživateli umožnilo dohlédnout do větších vzáleností, než lidské oko dokázalo a nepřítele třeba zahlédnout včas. klan Takeda je také znám svým silným vztahem k přírodě a proto se většina členů tohoto klanu naučila tak dobře používat elemen země.
Tento klan dal naposledy o sobě vědět po smrti Takedy Motočiky ve věku 78 let. Motočika před smrtí však nestačil určit dědice a tak v klanu vypukl boj o moc mezi jeho dvěma syny, kteří v tomto boji stejně jako většina z klanu zahynula. Od té toby klan víceméně chatrá a klan od té doby žádného vůdce nemá.
Kekkei Genkai: Awimorozu
Schopnosti KG: Schopnost dohlénout do větší dálky, než lidské oko dokáže
Výchozí element: Oheň
Povaha: Aiko je tichý mladík, se kterým si o něm samotném, nebo o jeho rodině či klanu opravdu nepopovídáte,. Je klidný a pohodový člověk i věčný optimista v každé situaci a velmi pozorný. Na ostatních okolo sebe si všímá i těch nejmenších maličkostí, proto se často také o něm říká, že dokáže lidi ihned prokouknout. Je také velmi přátelský a nápomocný a svým přátelům vždy pomáhá. Nikdy nevyhledával zbytečné konflikty, ani na sebe nepoutal příliš velkou pozornost, avšak pokud na konflikt opravdu někdy došlo, šel do něj naplno, bez výčitek svědomí. Své vlastní pocity a názory a nemusí se schodovat s pocity ostatními. Mezi jeho přednosti patří chytrost a naslouchavost. Má také své vlastní ideály, věří že člověk si svobodu nezaslouží ale musí si ji vybojovat.
Není zrovna velký důvěřivec k osobám, které sotva zná a informace od nich si raději několikrát prověřuje. I on má má však i svoji stinou stránku, kromě toho, že občas ve tváři má vražedný pohled, Aiko dokáže občas být i krutý i zlý, zvlášt když někdo ubližuje holkám, nebo zvířatům. Ale i Aiko je jenom člověk a i nad ním občas zvítězí emoce. navenek a na své okolí působí jako velmi uzavřený mladík, pokud se s ním však dáte do řeči, zjistíte, že to není pravda a že uvnitř je velmi přátelský a hodný.
Mezi Aikovy nejoblíbenější aktivity patří procházky, hraní na flétnu, nebo jenom tak pozorovat přírodu.
Příběh: Aiko se narodil jako prvorozený sy Rinjiho a Miho Takedy. Dostal jméno Aiko, nebot se rodiče do něj okamžitě zamilovali Jeho rodiče už od narození věnovali a dobře se o něj starali. V dětství mu tedy nic nechybělo. Už od narození byl velmi zvídavé dítě a pořád něco neustále zkoumal, své rodiče tak často doháněl k šílenství, nebot chvíly neposeděl na místě a doslova překypoval energií. Když povyrostl a naučil se mluvit, cohdit a číst, mírně uklidnil a ponořil se do knih z místního archivu. knihy ho doslova pohltily a četl si knihy o všem možném, o různých bitvách, technikách, rostlinách, vaření, zkrátka četl všechno co mu přišlo pod ruku a právě z knih si vzal mnoho do života. Bylo mu 9 let, od knížek víceméně opustil a začal se svým otcem trénovat jako ninja, Aika učil doslova všemu co on uměl, učil ho, v jaké situaci udělat správné ozhodnutí, jestli by obětoval radši své přátele, nebo někoho z rodiny, Aikovy prostě předal všechny své zkušenosti a stejně jako jeho otec i Aiko si vyrobil ze dřeva flétnu na kterou velmi často někdy i s otcem hráli.
Výrazně Aikovy pomohl s jeho ohnivými jutsu a pomohl mu pochopit základy lukostřelby a probudil i své kekkei genkai, svůj trénink však musel na chvíly pozastavit a se svým otcem tentokrát museli pomáhat své mámě, nebot světlo světa měl spatřit další člen rodiny. Tohle nijak těžce nenesl, právě naopak, těšil se na sourozence a všemožně své mámě stejně jako jeho otec pomáhal. Byly mu pár měsíců už osm let, když se narodila Yuu a on byl najednou brácha.
V té době začal jeho otec chodit s ostatními členy klanu na různé mise a ak se o svoji mámu a malou sestru staral sám, už v té době byl chytrý a zvládal to dobře
a když měl volnou chvíly, znovu si četl knihy.
začal znovu naplno trénovat v 10 letech, trénoval však už sám, nebot základy už měl a tak se jenom zdokonaloval v tom co mu moc nežlo a stejně jako všichni z klanu, i on se učil splynout s přírodou. Začal prozkoumávat blízké okolí a sledoval děti z ostatních klanů. Co ho však od jeho rodiny výrazně lišilo, byl podivný vkus v oblečení, černé triko a kalhoty nosil podle svých slov proto, že podle něho mu černá nejvíc slušela a zelený plášt měl dokazovat jeho silný vztah k přírodě, co ale jeho rodiče zvlášt překvapilo, bylo když začal nosit pře pravé oko červený šátek, který se podle jeho slov k němu hodil a líbil se mu . Rodiče přes počáteční protesty se nakonec schodly že Aiko je prostě takový.
Jak rostl, začal mít stále víc svoji vlastní hlavu, už najednou nebyl to malé dítě, které muselo slýchávat dobré zprávy, začínal viděl ten rozdíl mi jeho a ostatními klany, viděl tu vzájemnou nenávist mezi nimi. Zkrátka už začínal vidět i druhou stranu života. nyní je mu dvanáct a táhne t a čeká co mu život nachystá.
Zajímavost: Ačkoliv Aiko nosí šátek přes pravé oko, vidí na něj dobře,šátek si sundavá v opravdu těžkých soubojích. Aiko dokáže díky dlouhému pobytu v lese rozpoznat spoustu rostlin, květin i zvířátek. Žádný vak s kunai ani shurikeny nenosí, když dojde na boj zblízka, bojuje pouze pěstmi a kopy.
~~~~~
> Síla - ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆//0%
> Rychlost - ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆//0%
> Chakra - ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆//0%
> Obratnost - ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆//0%
> Inteligence - ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆//0%
__________________________________________________
> Živel Fuuton -//2 techniky
__________________________________________________
> Bunshin no jutsu - technika klonování//
> Fuuma Shuriken, Kage Fuusha - Shuriken větrného démona, stínový mlýn//
__________________________________________________
> Mince: 0 M
> Země: ×
> Postavení: Genin//jednoduché mise typu D a C
> Počet misí: 0 zúčastněných; 0 přihlášených
> Počet akcí: 0 zúčastněných
> Hlavní zbraň: ×
> Vybavení: Balík kunaiů//měsíc; Balík shurikenů//měsíc; Balík výbušných lístků//měsíc
> Kuchiyose: ×
> Zvíře: ×
~~~~~
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 anime-superla anime-superla | 13. dubna 2012 v 18:21 | Reagovat

omlouvám se :-)  :-)

2 anime-superla anime-superla | Web | 7. června 2012 v 18:47 | Reagovat

[1]:Omlouvám se za všechny spůsobené potíže pro v šechny se moc moc moc omlouvám :-D 8-)

3 anime-superla anime-superla | Web | 7. června 2012 v 18:48 | Reagovat

[2]: Jo a omlouvám se všem

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama