Toryuuki Tamika

1. dubna 2012 v 19:04 |  Nerozdělení

Toryuuki Tamika


Přezdívka: Tami
Pohlaví: Žena
Věk: 12 let, Genin
Jméno otce a matky: Toryuuki Ren- Otec, Toryuuki Kohana- Matka
Sourozenci: nemá
Klan: Toryuuki. (V překladu- Ještěři) Členové klanu umí povolat Ještěrky, ještěry. Žijí v sídlech na Ostrově jménem Ika, kde se jejich klan i jako poprvé objevil. Tento klan je hodně silný, už díky svému Ninjutsu a Taijutsu.
Kekkei Genkai: Tokage Ninpou: Toto kekkei genkai přizpůsobuje technikám ještěrů, toto Kekkei genkai má velký vztah k Fuutonu, proto uživatelé klanu používají Fuuton. Také, v každém z členu klanu, žije ještěr. Každý má svou osobnost která se projevuje v boji. Tamika se narodila s Ještěrem, Goru, který je velmi agresivní a silný. Nevýhody Kekkei Genkai: Nevýhody tohoto klanu jsou techniky Katon, díky nim je jejich KG slabé oproti. Zase naopak jsou proti KG slabí uživatelé Raitonu..(ostatní vztahy mezi zbylými živly žádná nevýhoda i výhoda neni),
Schopnosti KG: Tokage Ninpou: Henge - tato technika umožňuje přeměnit se na malou ještěrku, aniž by si toho mohl nikdo všimnout, toto Henge je zdokonalený pro rychlé a nenápadné sledování nepřítele..
Výchozí element: Vzduch
Povaha: Tamika na první pohled působí mile. Její sametově hebká tvář přiláká nejen pohledy kluků ale i zvědavých děvčat, což nikdy moc neměla ráda. Často se usmívá protože ví, jak potlačit v sobě Agresivitu ještěra. Když má udělat první dojem, usmívá se, neboť o jejím úsměvu se tvrdí, že ji ho dal anděl. Když je v klidu, ráda popichuje, trénuje a pojídá Sushi. Zato, když ji člověk pozná blíže, spatří u Tamiky chování ještěra. To znamená, že občas když dojde na hádku, umí být Tamika velmi ostrá, prudká. V boji je to hotová katastrofa. Její klanová pečeť měsíce se na jejím břiše rozteče jako kaňka čímž se uvolní Čakra Ještěra. To je potom Tamika hodně Agresivní, nebojácná, do všeho jdoucí po hlavě. Když se ukáže její ještěří stránka, po boji se všem omlouvá neboť se někdy nemusí kontrolovat. Jinak celkově je hodná, přátelská, veselá a milá. Má ráda, když ji někdo řekne že má andělský úsměv a když může v klidu se svými přáteli kecat u Sushi.
Příběh: Před Narozením Tamiky se v klanu objevili ninjové, které pozabíjeli členy klanu, aby se toto KG dál nerozvíjelo neboť ve válce by strana, která by měla Toryuuki klan, byla velmi silná. Matka s Otcem Tamiky se schovali v úkrytu pod zemí. Otec často chodil na povrch pro zásobu jídla a pití načež jeho manželka ležela v posteli, s kapkami potu na čele, neboť už jako mimino byla Tamika hodně aktivní. Což se projevovalo kopání do placenty. Za čtyři měsíce od vyhlazení klanu, se Tamika narodila. Když ji bylo 3 měsíce, poprvé spatřila sluneční světlo neboť jejich rodiče vystoupali z úkrytu. K jejich překvapení, členové z klanu, co se jim podařilo zachránit si život, obnovili klanová sídla- domy, jezera, tréninková místa- celý ostrov Ika nechali zarůst po stranách Junglí. Vně toho Ostrova postavili velkou pyramidu, která na jejím vrcholku skrývá pečetící znamení. Každý úplněk, se tato pyramida rozsvěcovala jako maják a hledala světlem po členech klanu- vůdčí krev. Když její rodiče spolu se dostali na ostrov, byl zrovna úplněk a pyramida zachytila Tamiku v náručí její matky. Okamžitě bylo vše jasné. Nejen že se vůdce se svou ženou vrátili do vesnice ale porodili i dědičku klanu.
Když byl Tamice jeden rok, směla dostat pečeť měsíce. Při zapečeťování se prokázala přítomnost ještěra v jejím těle. Toho nejagresivnějšího a nejsilnějšího klanového ještěra. Tamika poté vyrůstala v klanu až do svých 10 let. Naučila se techniky klanu ale její potlačená pečeť kvůli Goruovi, jí moc nedovoluje techniky vykonávat. Zaprvé, už jen proto, že jí je deset a je přeci jenom Genin a za druhé, pečeť potlačuje přísun ještěří čakry která je pro vykonání těchto technik potřebná. Poté, co dovršila jedenácti let, odjela se svou matkou a otcem do Ohnivé země, podívat se, zda nezůstali i jiní členové. Popřípadě spojit klan s nějakým, co má budoucnost. Dnes má Tamika 12 let, učí se technikám svého klanu ale i Fuutnou.
Zajímavost: Hodně často říká: "Ittai!" což znamená něco jako má Sakura své "Shannaro". Umí vytvořit malý vzduchový vír na ruce a chodí po pokoji, čímž ho takto uklízí ^w^. Její motto je: Dřív než umřu, splním to a to a to (podle toho co to "to" bude znamenat v danou chvíli). Její velký sen je dosáhnout velkého klanového postavení. Nesnáší když ji někdo řekne: Plaze!!
~~~~~
> Síla - ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆//0%
> Rychlost - ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆//0%
> Chakra - ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆//0%
> Obratnost - ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆//0%
> Inteligence - ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆//0%
__________________________________________________
> Živel Fuuton -//2 techniky
__________________________________________________
> Tokage Ninpou: Henge - ×//
> Tokage Ninpou: Kyofuu-shoku - Smršť pecek//
__________________________________________________
> Mince: 0 M
> Země: ×
> Postavení: Genin//jednoduché mise typu D a C
> Počet misí: 0 zúčastněných; 0 přihlášených
> Počet akcí: 0 zúčastněných
> Hlavní zbraň: ×
> Vybavení: Balík kunaiů//měsíc; Balík shurikenů//měsíc; Balík výbušných lístků//měsíc
> Kuchiyose: ×
> Zvíře: ×
~~~~~
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 superla-san superla-san | 20. dubna 2012 v 20:25 | Reagovat

ten příběh je nádhernej!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama